Dodaj swojego maila do newslettera

Twój mail:

Twój koszyk

Liczba produktów

0

Wartość produktów

0.00PLN

Zaloguj się

Login
Hasło

Zaloguj
Zarejestruj
Jesteśmy też na Facebooku

Wyszukiwarka:

O nas

Sklep stacjonarny w Brzegu

Sklep stacjonarny w Brzegu

Sklep stacjonarny w Brzegu

Sklep internetowy e-mydlarni istnieje od 2012 roku. Produkty które w nim oferujemy są najwyższej jakości wykonane z naturlnych składników.Współpracujemy z najlepszymi firmami z Polski i zagranicy aby zadowolić nawet najbardziej wymgjcych klientów.

Mydło glicerynowe które oferujemy produkowanę są przez polską firmę Organique, która od ponad 10 lat produkuje naturalne, zdrowe i przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. Mydła te zostały wyróżnione wieloma nagrodami m.in.  Doskonałość Roku 2003 nadawaną przez Twój Styl, nagrodę Prefect Line od Business Spa Magazine w 2009 roku, a  w marcu 2010  i 2011 Beauty Premium od magazynu Beauty Forum.

Oferujemy również kosmetyki firmy Stara Mydlarnia, które wytwarzane są na bazie naturalnych składników, takich jak miód, płatki owsiane, kwiaty, owoce, olejki roślinne, ekstrakty z ziół. Substancje te nie powodują podrażnień, co jest bardzo ważne dla osób posiadających wrażliwą skórę.

Świece oferowane w naszym sklepie są wyłącznie polskiej produkcji, wytwarzane w firmie Bartek. Zapachy, barwniki i lakiery używane do produkcji świec posiadają najwyższą jakość oraz niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Używana parafina posiada certyfikat RAL.


Lubią nas

Na skróty

Newsletter

Zapisz się do Newslettera!

zapisuje sie

E-mydlarnia 2011

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy z prezentami - mydlarnia - w ofercie znajda Panstwo - mydla glicerynowe, swiece zapachowe, mydla szare, swiece dekoracyjne, swieczniki zele i kremy do mycia twarzy, balsamy do ciala, olejki i plyny do kapieli, kwiaty do kapieli, mydlarnia, sole do kapieli, porcelana, kosze wiklinowe, reczniki, filizanki, sol do kapieli, gotowe prezenty.

Created by Enigo
Developed by It4Busienss